شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

آبرسانی پوست
شناسه پست: 11110
بازدید: 163
یکی از روش های شاداب کردن پوست، آبرسانی است که این کار بیش تر در آرایشگاه ها انجام ميشود . اکثر آرایشگران معتقد هستند آبرسانی به پوست براي هر پوستی و هر سنی بدون ضرر است و با توجه به نوع هر پوست، ميشود شیوه های مختلفی براي این کار برگزید . آن ها ميگويند آبرسانی به ترميم، جرم گیری، پاک سازی، لایه برداری و… کمک ميکند . آبرسانی پوست یا هیدرودرمی به معنی رطوبت رساندن به پوست است. با انجام آبرسانی پوست میتوان سلول های آنرا سرزنده کرد تا تأثير بسزایی در شاداب بودن و جوانسازی پوست داشته باشند.

به چه دلیل باید از انواع کرم های مراقبتی استفاده کرد؟

گذشته از هر چیز لازم به یادآوری است هر آنچه که می خورید و می نوشید در پوست انسان که حکم بزرگ ترين عضو بدن را دارد، تاثیر گذار است و زیرا پوست نخستین عضوی است که در نظر نخست دیده ميشود ، بایستی که به نگهداری از آن اهمیت دهیم. در کل 30 درصد پوست از آب و چربی تشکیل شده است که اگر پوست رطوبت و طراوت خویش را از دست دهد و در اصطلاح دهیدراته شود، دچار خشکی شده و ظاهر آن پوسته پوسته شده و خط و خطوط پیری بسیار سریعتر از هنگام ظاهر ميشود . هیچ ميدانيد ایجاد کشیدگی و خشکی در پوست منجر به ترک‌خوردگي شده و لایه های تحتانی در معرض باکتری ها و عفونت های احتمالی قرار می گیرند. بدین ترتیب استفاده از انواع آبرسان ها و مرطوب کننده ها بسیار ضرورت دارد.

منظور از واتربمب چیست ؟

یکی از جدیدترین محصولات برند کامان، کرم های تخصصی آبرسان کامان است که تحت عنوان واتربمب نیز شناخته شده اند. اما چرا لفظ واتربمب را به این محصولات داده اند ؟! ویژگی منحصر به فرد این کرم های آبرسان یعنی وجود 98 درصد هیالورونیک اسید در آنها باعث نام گذاری عنوان واتربمب  برای این کرم های آبرسان کامان شده است. برند کامان با تولید این نوع کرم ها ادعا می کند که پس از فقط 7 روز استفاده ی مداوم از این کرم ها رطوبت پوست شما به 98 درصد می رسد و این ادعا به دلیل وجود ماده ای شگفت انگیز به نام هیالورونیک اسید ( HA ) می باشد. هیالورونیک اسید ماده ای است که به طور طبیعی در بدن تولید می شود و عملکرد های متفاوتی را در بافت های مختلفی مانند پوست، چشم، مفاصل و … به عهده دارد. هیالورونیک اسید را به عنوان ماده ی مرطوب کننده ی طبیعی پوست نیز می شناسند. این ماده می تواند با آب ترکیب شود و چندین برابر حجم خود آب جذب کند. زمانی که کرم را بر روی پوست خود می زنید هیالورونیک اسید موجود در کرم واتربمب کامان به پوست صورت نفوذ می کند و مقدار زیادی مولکول های آب را به خود جذب می کند، در نتیجه با جذب مولکول های آب باعث افزایش رطوبت پوست تا 98 درصد می شود و از خشکی پوست شما جلوگیری می کند و پوستی شفاف و با طراوت را به شما هدیه می دهد.

انواع کرم های واتربمب کامان برای آبرسانی پوست :

کرم های واتربمب کامان در 5 مدل مختلف طراحی و تولید شده اند که شامل Q10 + E، کلاژن، ویتامین C، مدل Sensitive برای پوست های حساس و مدل تخصصی آقایان می باشند. همه ی این کرم های واتربمب حاوی هیالورونیک اسید می باشند و تفاوت آنها در مواد مغذی پوست و عصاره های گیاهی بکار رفته در کرم های واتربمب کامان است که در 2 حجم 200 و 500 میلی لیتر عرضه شده اند. اکنون به بررسی هر کدام از آنها می پردازیم.

کرم واتربمب مدل کلاژن ( Collagen ) :

کرم آبرسانی پوست واتربمب مدل کلاژن Collagen
کرم واتربمب مدل کلاژن حاوی پروتئین کلاژن و عصاره ی آناناس می باشد. کلاژن پروتئینی ساختاری است که موجب استحکام ساختار پوست می شود و از افتادگی پوست جلوگیری می نماید. وجود کلاژن در کرم واتربمب کامان روند پیری پوست را به تاخیر می اندازد و باعث جلوگیری از ایجاد چین و چروک بر روی پوست می شود. همچنین عصاره ی آناناس بکار رفته در این کرم خاصیت ترمیم کنندگی بسیار موثری دارد. آناناس باعث ترمیم سریعتر زخم های پوستی می شود و ترکیب کلاژن و عصاره ی آناناس موجب اثرات شگفت انگیز ضدچروک در پوست می شود.

کرم واتربمب مدل Q10 + E :

کرم واتربمب مدل Q10 + E
این کرم حاوی کوآنزیم Q10 و ویتامین ای و عصاره ی تمشک و بلوبری می باشد. ویتامین ای و عصاره ی تمشک و بلوبری بکار رفته در این مدل واتربمب خواص آنتی اکسیدانی بسیار قوی دارند که علاوه بر اثرات ضد چروکی باعث رطوب رسانی بیشتر می شوند. کوآنزیم Q10 نیز یک آنتی اکسیدان محلول در چربی است که باعث حفظ استحکام سلول می شود و باعث جوانسازی پوست می شود. با افزایش سن میزان تولید کوآنزیم Q10 در بدن کاهش می یابد که با استفاده از این مدل کرم واتربمب کامان، میزان Q10 مورد نیاز پوست خود را تامین می کنید.

کرم واتربمب مدل ویتامین C برای آبرسانی پوست :

 واتربمب مدل ویتامین C برای آبرسانی پوست
این کرم حاوی ویتامین C و عصاره ی لیموترش است که علاوه بر آبرسانی موثر به پوست باعث شفاف و روشن تر شدن پوست صورت می شود. ویتامین C آنتی اکسیدانی است که باعث محافظت از پوست در برابر رادیکال های آزاد و کاهش چین و چروک های پوستی می شود. همچنین ویتامین C باعث افزایش شادابی و طراوت پوست می شود.

کرم واتربمب مدل Sensitive :

کرم واتربمب مدل Sensitive
این کرم حاوی عصاره ی عسل می باشد که برای پوست های حساس طراحی شده است. عسل خواص بسیار مفیدی برای پوست دارد که مهمترین آنها کمک به بازساری و ترمیم پوست، افزایش شفافیت و درخشندگی آن است. عسل یک ترکیب مغذی است که باعث تسکین آفتاب سوختگی و التهابات پوستی می شود. با استفاده از این کرم واتربمب کامان لک های پوست کمرنگ تر می شوند و زخم های موجود بر روی آن التیام می یابند.