شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 3146
بازدید: 279
آپدیت جدید اسمارتفون‌ وان پلاس 7T و 7T پرو منتشر شد

به تازگی، کمپانی چینی وان پلاس آپدیت نرم‌افزاری جدید را برای اسمارتفون‌ های وان پلاس 7T و 7T پرو منتشر کرده است. پس از دانلود و نصب این بروزرسانی، عملکرد کلی دوربین دستگاه و سایر عناصر نرم‌افزاری بهبود پیدا می‌کند.در ادامه خبر با ما همراه باشید

آپدیت جدید اسمارتفون‌ وان پلاس 7T و 7T پرو

در قسمت توضیحات آپدیت جدید وان پلاس 7T و 7T پرو نیز این تغییرات ذکر شده‌اند:

عملکرد سیستم تلفن در آپدیت جدید

بهبود دقت عملکرد مترجم دستگاه

بهینه‌سازی کلی عملکرد ارتباطی تلفن، مانند شبکه، تماس‌های تلفنی و اینترنت همراه

اضافه‌شدن سرویس ذخیره‌سازی ابری برای گالری (فقط در هندوستان)

بهبود کیفیت دوربین در آپدیت جدید اسمارتفون‌ های وان پلاس

بهبود کیفیت تصاویر ثبت‌شده توسط دوربین سلفی در هنگام ثبت تصاویر از محیط‌های تاریک

روند انتشار آپدیت جدید اسمارتفون‌های وان پلاس 7T و 7T پرو بسیار کند بوده و درصد کمی از کاربران موفق به دریافت آن شده‌اند. انتظار داریم ظرف چند روز آینده روند انتشار این بروزرسانی در سایر نقاط جهان نیز آغاز شود.

هندست‌های وان پلاس 7T و 7T پرو به همراه تلفن گوگل پیکسل 4 از معدود گوشی‌هایی هستند که از سیستم‌عامل اندروید 10 بهره می‌برند. البته، کاربران سایر تلفن‌های قدیمی وان پلاس نیز طی هفته‌ها و ماه‌های آینده می‌توانند از جدیدترین نسخه سیستم‌عامل اندروید استفاده کنند.

به عنوان مثال، فرآیند انتشار آپدیت اندروید 10 برای اسمارتفون‌ های وان پلاس 7 و 7 پرو نیز در برخی از کشور‌ ها آغاز شده است. گوشی‌های وان پلای 6 و 6T نیز نسخه بتا اندروید 10 را دریافت کرده‌اند. علاوه‌بر تمامی این‌ها، وان پلاس اعلام کرد که تلفن‌های قدیمی وان پلاس 5 و 5T را نیز به اندروید 10 مجهز خواهد کرد.