شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

ایرانسل به فروشگاه‌ ها و عاملین مجاز فروش سیمکارت هشدار داد 1
شناسه پست: 1932
بازدید: 85
ایرانسل به فروشگاه‌ ها و عاملین مجاز فروش سیمکارت هشدار داد

معاون فروش و توزیع شرکت ایرانسل ، اطلاعیه‌ای را به منظور برخورد با تخلف ثبت‌نام سیمکارت‌ ها جهت طرح رجیستری به کلیه‌ی فروشگاه‌ها و عاملین مجاز فروش ابلاغ کرد.

تخلف ثبت‌ نام سیمکارت‌ ها جهت طرح رجیستری به کلیه‌ ی فروشگاه‌ ها و عاملین مجاز فروش ایرانسل

معاون فروش و توزیع شرکت ایرانسل در برخورد با تخلف ثبت‌نام سیمکارت‌ ها جهت طرح رجیستری گوشی تلفن همراه، اطلاعیه‌ای را به کلیه‌‌ی فروشگاه‌ها و مراکز خدمات ایرانسل، مراکز ارتباط با ایرانسل و عاملین مجاز فروش محصولات ایرانسل صادر کرد. طبق این اطلاعیه مراکز ارتباط و عاملین مجاز فروش موظف هستند در زمان ثبت‌نام، متقاضیان را به‌صورت کامل احراز هویت نمایند. در صورت مشاهده‌ی هرگونه گزارش مبنی بر ثبت‌نام سیم‌کارت بدون اطلاع مشترکین و استفاده از آن در طرح رجیستری، عامل فروش باید به مراجع قضایی پاسخگو باشد. در متن اطلاعیه نوشته شده است:

احتراما کلیه‌ی «فروشگاه‌ها و مراکز خدمات ایرانسل»، «مراکز ارتباط با ایرانسل» و «عاملین مجاز فروش محصولات ایرانسل» مطابق با تعهدات قراردادی خود ملزم به رعایت ضوابط و مقررات ابلاغی از سوی شرکت ایرانسل بوده و باید در زمان ثبت‌نام، متقاضیان را به‌صورت کامل احراز هویت نمایند. لذا در صورت مشاهده و وصول هر نوع گزارش مبنی بر ثبت‌نام سیم‌کارت بدون اطلاع مشترکین و همچنین استفاده از آن در طرح رجیستری گوشی تلفن همراه مطابق با قوانین و مقررات شرکت با عامل فروش و مراکز متخلف برخورد و عامل فروش مربوطه شخصا پاسخگوی مراجع قضایی خواهد بود.  

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید