شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 3680
بازدید: 209
با زدن این کد میتوانید پول‌ هایتان را از شرکت‌ های ارزش افزوده پس بگیرید

ماه‌هاست که آذری جهرمی، وزیر ارتباطات کشورمان به جنگ با شرکت‌ های ارزش افزوده پرداخته و تلاش زیادی برای جلوگیری از مبادلات میلیاردی این شرکت‌ها انجام داده است. حالا طبق وعده قبلی ایشان، کد جدیدی برای استعلام مقدار پرداختی مشتریان به شرکت‌های “وس” اعلام شده که ارقام جالبی را به مشتریان نشان می‌دهد!

با این کد پول هایتان را از شرکت‌ های ارزش افزوده پس بگیرید

به گزارش علم رسان، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورمان در توییتی اعلام کرد که مشترکین اپراتورهای مختلف می‌توانند با استفاده از کد یو‌اس‌اس‌دی ستاره 800 ستاره 6 مربع (#6*800*)، مقدار پرداختی خود را به شرکت‌های ارزش افزوده مشاهده نمایند. به نظر می‌رسد که قصه پیگیری کلاهبرداری‌های شرکت‌های ارزش افزوده که دو سالی است به مساله اصلی بسیاری از مردم تبدیل شده، به جاهای حساسی رسیده و قدرت نمایی طرفین از این به بعد قابل توجه خواهد بود!

گفتنی است در صورت وجود شکایت می‌توانید با استفاده از شماره 8007 و ارسال شکایت، پیگیری‌های لازم را در این زمینه انجام دهید.

شرکت های ارزش افزوده

وزیر ارتباطات پیش از این نیز پایان‌دادن به تمامی سرویس‌های ارزش افزوده را وعده داده بود و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با انتشار بیانیه‌ای برای تمام اپراتورها، توقف عملی سرویس‌های ارزش افزوده را آغاز کرده بود. با شماره‌گیری کد دستوری اعلام‌شده از سوی وزیر ارتباطات پیغامی داده می‌شود که می‌گوید، نتیجه طی ۲۴ ساعت آینده از طریق پیامک اطلاع‌رسانی خواهد شد. اگر شما هم بعد از شماره‌گیری کد دستوری اطلاعاتی دریافت کرده‌اید با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید