شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

به مناسبت 10 سالگی اینستاگرام آیکون های قدیمی آن در دسترس کاربران قرار گرفت
شناسه پست: 9939
بازدید: 466

اینستاگرام دقیقا 6 اکتبر 2010 برای اندروید منتشر شد و حالا امروز به مناسبت 10 سالگی خود، آیکون‌های قدیمی اش را به همراه ویژگی‌های جذابی مانند استورهای 3 سال گذشته، در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در سراسر دنیاست که دقیقا 10 سال پیش در چنین روزی و با هدف به اشتراک گذاری عکس روی کار آمد. درواقع در تاریخ 6 اکتبر 2010 اینستاگرام ابتدا برای اندروید و پس از مدتی برای iOS منتشر شده و در دسترس کاربران قرار گرفت.

حالا امروز و به مناسبت 10 سالگی اینستاگرام، این اپلیکیشن سورپرایزی را برای کاربران در نظر گرفته است که با پیدا کردن آن، کاربر قادر خواهد بود آیکون مربوط به اینستاگرام را تغییر دهد. طرح‌هایی که به این واسطه در دسترس کاربران قرار می‌گیرد، طرح‌هایی است که پیشتر برای اینستاگرام مورد استفاده قرار می‌گرفته است.

باا ین حال سورپرایز اینستاگرام به مناسبت 10 سالگی این اپلیکیشن، به همین جا ختم نمی‌شود بلکه با آپدیت کردن اینستاگرام می‌توانید آرشیوی از استورهایی که در مدت 3 سال گذشته به اشتراک گذاشته‌اید را هم ببینید.

برای مشاهده‌ی این سورپرایزها کافی است وارد بخش تنظیمات اپلیکیشن اینستاگرام شده و صفحه نمایش را به سمت پایین بکشید. به این ترتیب تعدادی ایموجی به همراه ریزش قطعات رنگی را می‌بینید. حالا منویی که امکان تغییر آیکون اینستاگرام را فراهم می‌کند، نمایش داده می‌شود.

احتمالا افرادی که سال‌های سال است با اینستاگرام خاطره دارند، علاقه دارند که این آیکون‌ها همچنان در دسترس باقی بمانند اما به نظر می‌رسد که تنها تا پایان ماه اکتبر، بتوان از این قابلیت استفاده کرد و سپس آیکون اینستاگرام به حالت عادی باز خواهد گشت.

Here’s a vid of the secret! 🙌🏻 pic.twitter.com/ZlRIWWa0s7

— Patrick Kosmowski (@kosmowskipat) October 6, 2020

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید