شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

تبلیغات برای معرفی کسب و کارها امری ضروری است. ما سعی کردیم با دریافت هزینه اندک بتوانیم کسب و کارهای شما عزیزان را معرفی نماییم.

تبلیغات

مزایای تبلیغات در علم رسان

طراحی گرافیکی علم رسان به صورتی انجام شده است که کاربر را خسته نمی کند. چیدمان و رنگ های سایت طوری طراحی شده که باعث می شود آگهی شما به وضوح دیده شود. در حالت کلی علم رسان از قالب و میزبانی استفاده کرده است که در کنار طراحی زیبا و ساده بودن ، از سرعت خیلی خوبی برخوردار است.در بسیاری از سایت های پر بازدید به دلیل شلوغ بودن سایت ممکن است خیلی از کاربران متوجه تبلیغات نشوند ! هزینه تبلیغات در علم رسان نسبت به سایر وب سایت ها پایین تر است. تعداد کاربرانی که از طریق گوگل وارد علم رسان میشوند حدود 60 درصد کل بازدید علم رسان است که این مسئله نشان دهنده ی کیفیت بالای مطالب علم رسان است.

شرایط پذیرش آگهی در علم رسان

■ لطفاً درخواست تبادل لینک ، لوگو یا بنر ندهید که امکان پذیر نیست !

■ تبلیغ هر چیزی که مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد ممنوع است .

■ هزینه تبلیغ قبل از درج بنر در سایت باید پرداخت شود.

■ آگهی دهنده برای تمدید ، ۲ روز قبل از اتمام آگهی فرصت دارد و بعد از دو روز آگهی حذف می شود .

■ علم رسان در پذیرش یا رد آگهی اختیار تام داره .

■ بعد از واریز وجه و درج تبلیغ ، آگهی دهنده به هیچ وجه حق کنسل کردن سفارش را ندارد. در صورت کنسل کردن سفارش ( بعد از واریز وجه )  حداقل 10 درصد از وجه پرداخت شده کسر می شود و مابقی مبلغ حداکثر طی 3 روز کاری بازگشت داده می شود !

تعرفه تبلیغات در علم رسان

تعرفه درج آگهی در علم رسان ( با توجه به تعداد بازدید و کیفیت مطالب ) بسیار بسیار منصفانه تنظیم شده پس لطفا هنگام تماس به هیچ وجه مسئله تخفیف را مطرح نکنید چون امکان پذیر نیست !

آرامش کاربران سایت برای ما اهمیت زیادی دارد چون قبلا به خاطر تبلیغات متحرک اعتراض کردند ؛ به همین دلیل ما برای تشویق آگهی دهنده ها به استفاده از عکس های ثابت برای تبلیغات ، تعرفه تبلیغات ثابت را ارزان تر در نظر گرفتیم .

تبلیغات متنی در علم رسان

تبلیغات متنی Follow برای وب سایت هایی که میخواهند در رتبه بندی گوگل امتیاز بگیرند خیلی خیلی مفید است . تبلیغات متنی No follow تاثیری در SEO ندارد اما با توجه به اینکه علم رسان روزانه بادید کننده زیادی دارد و تبلیغات از نوع Follow می باشد قطعا می تواند در معرفی سایتتان موثر باشد .

تبلیغات متنی باید حداکثر 4 کلمه باشد !

تبلیغات متنی مرتبط با موضوعات سایت پذیرفته نمیشود پس قبل از واریز وجه حتما تماس بگیرید و اطلاع دهید که چه کلمه کلیدی برای تبلیغ متنی مد نظرتان هست . 

تعرفه تبلیغات بنری در علم رسان

موقعیت های تبلیغات بنری در علم رسان بسیار اصولی طراحی شدند . ما سعی کردیم سایت را طوری طراحی کنیم که تبلیغات شما به راحتی دیده شوند. بنابراین نیازی نیست که متحرک باشند ! تبلیغات متحرک کاربران سایت را اذیت میکند. ما همه جایگاه ها را بزرگ طراحی کردیم تا شما بتوانید همه حرف هایتان  را در یک فریم بیان کنید . فاصله بین فریم های بنر های متحرک باید حداقل 4 ثانیه باشد!

موقعیتاندازهنوع بنر
بالای مطالب (در تمام مطالب سایت)728 در 90عکس ثابت و متحرک
پایین مطالب (در تمام مطالب سایت)728 در 90عکس ثابت و متحرک
بین مطالب صفحه اصلی728 در 90عکس ثابت و متحرک
هدر سایت (در تمام صفحات سایت)728 در 90عکس ثابت و متحرک
بین مطالب (در تمام مطالب سایت)728 در 90عکس ثابت و متحرک
ستون سمت چپ (در تمام صفحات سایت)300 در 300عکس ثابت و متحرک

لطفا قبل از سفارش آگهی حتما با علم رسان تماس بگیرید .

شماره کارت بانک ملت : 6104337873847212

به نام میثم صفرپور