شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 6413
بازدید: 197

تلویزیون پاناسونیک HZ2000 OLED جایگزین یکی از بهترین تلویزیون‌های سال گذشته یعنی تلویزیون OLED GZ2000 می‌شود. 

دی‌ماه سال گذشته و هم‌زمان با برگزاری نمایشگاه،‌ پاناسونیک تلویزیون OLED GZ2000 را با اسپیکرهای دالبی اتموس را معرفی کرد. امسال شاهد معرفی تلویزیون جدید OLED HZ2000 در اندازه‌های ۵۵ و ۶۵ اینچ هستیم که ظاهرا جایگزین OLED GZ2000 می‌شود.

تلویزیون جدید پاناسونیک مجهز به پنل OLED سفارشی با قابلیت پشتیبانی از HDR است

تلویزیون جدید مجهز به پنل OLED سفارشی با قابلیت پشتیبانی از HDR است که برخی مشخصات آن نسبت به دستگاه سال قبل ارتقا پیدا کرده است. همین مشخصات باعث می‌شود که تلویزیون جدید به‌عنوان یکی از بهترین تلویزیون‌ها در این محدوده‌ی قیمت باشد.

تلویزیون پاناسونیک HZ2000 OLED معرفی شد

اواخر سال ۲۰۱۹ ویژگی Filmmaker Mode در تلویزیون‌های پیشرفته معرفی شد. ویژگی Filmmaker Mode به مخاطبان فیلم‌های سینمایی این امکان را می‌دهد که بتوانند فیلم‌های سینمای را با همان کیفیت مورد نظر کارگردانان فیلم مشاهده کنند. پاناسونیک به کیفیت سینمایی تلویزیون‌های خود اهمیت می‌دهد و تلویزیون‌های OLED پاناسونیک می‌توانند به‌راحتی اهداف مورد نظر شرکت را تأمین کنند. 

پاناسونیک با معرفی تلویزیون‌های OLED جدید خود قصد دارد تجربه‌ی سینمای خانگی را به مخاطبان خود ارائه بدهد و تلویزیون OLED HZ2000 ظاهرا با چنین هدفی در نمایشگاه CES امسال معرفی شده است. تصویری که تلویزیون OLED HZ2000 ارائه می‌دهد از شفافیت بیشتری نسبت به تلویزیون‌های OLED قبلی شرکت برخوردار است. اما باید دید این تفاوت تا چه اندازه چشمگیر و قابل‌توجه است.