شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 1850
بازدید: 220
حادثه تلخ و غم‌ انگیز برای بازیگر معروف قهوه تلخ ماندانا سوری

ماندانا سوری بازیگر «قهوه تلخ» چند وقتی است که به ام اس مبتلا شده و دارد توان حرکتش را از دست می‌دهد. هزینه‌های درمان وی هفته‌ای 4 میلیون است. مهران مدیری قول پیگیری حمایت از این بازیگر را داده است.

حادثه تلخ برای ماندانا سوری بازیگر معروف قهوه تلخ

پوریا ذوالفقاری منتقد سینما در این باره نوشت: «ماندانا سوری» احتمالا برای بسیاری یادآور سریال‌های «قهوه تلخ» و «ویلای من» و آیتم های طنز است ولی برای ورودی‌های سال‌های هشتاد و چهار تا هشتاد و شش آموزشگاه سمندریان، او هم‌کلاسی پُر شر و شور و پر انرژی و انگیزه است که از همان زمان هم روی آثار مدیری تعصب داشت و با استادانی که طعنه و متلکی نثار طنزهای تلویزیونی می‌کردند، جدل می‌کرد. ماندانا با سریال‌های طنز به شهرت رسید ولی درست زمانی که پیشنهادها به سمتش سرازیر شد و دقیقا در بزنگاهی که هر بازیگر سال‌ها برای رسیدن آن تلاش می‌کند، فهمید که به ام‌ اس مبتلا شده.

در فضای پچ‌پچه‌ای سینمای ایران این خبر خیلی زود دهان به دهان و دفتر به دفتر پیچید و نام ماندانا سوری از گزینه‌های ایفای نقش‌ها کنار گذاشته شد. ماندانا ماند و ام‌اس و فشار فزاینده‌ی مالی. همکلاس سابق من و بازیگری که زمانی خنده به لب‌های‌مان آورد، حالا دارد توان حرکت را از دست می‌دهد و تهیه‌ی داروهای ام‌اس برایش روز به روز دشوارتر می‌شود.

این را اینجا می‌نویسم که در روزهای بعد اگر خدای نکرده خبرهای بدتری رسید، کسی با ادعای بی‌خبری از وخامت حال او وجدان معذبش را آرام نکند. برای کمک به ماندانا سوری همین حالا هم دیر است.

هزینه‌ های سنگین درمان بیماری

کات در ادامه نوشت: هزینه‌های درمان بیماری ام‌ اس ماندانا بسیار سنگین است. هفته‌ای حدود ۴ میلیون تومان! این بازیگر زن برای آنکه خرج درمانش تامین شود مدتی‌ست شروع به فروش وسایل منزل خود کرده.

این بازیگر را توده‌های مَردم، با آثار مهران مدیری می‌شناسند. با «قهوه‌ی تلخ»، «ویلای من» و… . کانال سینمایی «کات» حدود دو ماه قبل، از طریق یکی از اهالی سینما که از نزدیکان صمیمی مهران مدیری‌ست، خبر مریض‌احوالیِ وخیمِ ماندانا سوری را به اطلاع مدیری رساند بود. آقای مدیری ضمن ابراز تاسف، اعلام کرد که حتما به یاری ماندانا سوری خواهد شتافت.