شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 8672
بازدید: 196

اینستاگرام می‌خواهد کار ارسال دایرکت مسیج از طریق مرورگر را برای کاربران راحت‌تر کند. این شرکت اعلام کرد که این ، قابلیت دسترسی به دایرکت مسیج‌ها روی وب را برای همه کاربران ارایه می‌کند.

قابلیت دسترسی کاربران به دایرکت مسیج اینستاگرام به نسخه وب ارائه شد

اینستاگرام از ماه ژانویه امسال در حال آزمایش این قابلیت با گروه کوچکی از کاربران بوده و تغییری در آن نداده است. از زمان شروع تست آن، اینستاگرام برای شبیه‌سازی دایرکت مسیج‌های نسخه اپلیکیشن، به‌روزرسانی‌های کوچکی مانند صفحه‌کلید ایموجی و اضافه کردن گالری برای عکس‌ها و ویدیوها را در نسخه وب ایجاد کرده است.

دایرکت مسیج اینستاگرام به نسخه وب اضافه شد

دایرکت مسیج‌های وب، مخصوصا برای افرادی مناسب خواهد بود که در تمام مدت از اینستاگرام استفاده می‌کنند؛ مانند گزارشگرها، اینفلوئنسرها و مدیران شبکه‌‌های اجتماعی. این افراد در طول روز مجبورند به صدها پیام پاسخ دهند و حالا از این طریق، ارتباط امنی روی پلت‌فرم خواهند داشت. ضمنا برای کاربران عادی، تایپ با صفحه‌کلید لپ‌تاپ راحت‌تر از تایپ روی صفحه‌نمایش گوشی است، بنابراین اگر آن‌ها امکان دسترسی به اینباکس خود از طریق مرورگر را داشته باشند، شاید انگیزه بیشتری برای چت در دایرکت مسیج پیدا کنند.

ارایه قابلیت دایرکت مسیج برای نسخه وب اینستاگرام، با چشم‌انداز مارک زاکربرگ، مدیر اجرایی فیس‌بوک، برای آینده شرکت همخوانی دارد. زاکربرگ بهار سال گذشته به نیویورک تایمز گفته بود که سه بخش در ارتباط آنلاین بیشترین رشد را داشته‌اند: ارسال پیام‌های خصوصی، گروه‌ها و استوری‌ها. اینستاگرام یک سال پیش اعلام کرد که تصمیم دارد با تمرکز روی رمزگذاری پیام‌ها، به سمت یک پلت‌فرم ارتباطی امن‌تر حرکت کند.

زاکربرگ همچنین گفته است که می‌خواهد به کاربران فیس‌بوک، واتساپ و اینستاگرام اجازه دهد تا صرفنظر از پلت‌فرمی که استفاده می‌کنند، بتوانند به همدیگر پیام بدهند. اگر مرورگر بتواند امکانات بیشتری در رابطه با گفتگوهای خصوصی کاربران در اختیارشان قرار دهد، مطمئنا نقش مهمی در ایجاد چنین سیستمی بازی خواهد کرد.