شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 8421
بازدید: 188

استانبول یکی از شهرهای توریستی است که پر از جاذبه های گردشگری می باشد. مناظر زیبا، بقایای امپراتوری ها، فرهنگ های گوناگون، غذاهای لذیذ و … تنها بخش کوچکی از این شهر می باشد.دلایل زیادی را می توان بیان کرد که باعث می شوند توریست ها به استانبول سفر کنند.

اگر تا کنون با تور استانبول‌به شهر بی نظیر استانبول‌سفر کرده باشید می دانید که استانبول‌شهری مملو از جاذبه های گردشگری است از جمله جاذبه های فرهنگی و تمدن این شهر، تفریحات متنوع و فراوان و مراکز خرید مدرن و لوکس این شهر.

جاذبه های گردشگری استانبول

استانبول‌دارای جاذبه ها و مناطق گردشگری بسیار زیادی است که قطعا می تواند برای هر توریستی جذاب باشد.از مسجد و کاخ ها گرفته تا موزه ها و بازارهای تاریخی.اکثر این جاذبه ها اطراف منطقه سلطان احمد واقع شده اند.مسجد سلطان احمد و مسجد ایاصوفیه مکان هایی هسنتد که هر تورسیتی که به استانبول‌می رود قطعا از آن ها بازدید می کند.

هزینه اقامت در استانبول

یک عامل مهم که باعث شده است توریست های فراوانی به استانبول‌سفر کنند و استانبول‌به عنوان یک مکان محبوب توریستی شناخته شود تور ارزان استانبول‌است.هزینه اقامت شما در هتل های استانبول‌به چندین عامل بستگی دارد یکی از آن ها منطقه و موقعیت قرار گرفتن هتل است, عامل دیگر فصلی است که شما به استابنول‌سفر می کنید به این ترتیب که از اواخر فصل بهار تا اوایل فصل پاییز قیمت هتل های استانبول‌نسبت به سایر فصول و تاریخ ها بالاتر است.


شما می توانید با رزرو تور پیش از سفر به استانبول‌هزینه های سفر خود را کاهش دهید. رزرو تور شما به وسیله آژانس های هواپیمایی بسیار راحت تر انجام می شود.

مرکز خرید این شهر

یکی از مهم ترین دلایلی که توریست ها مخصوصا توریست های ایرانی به استانبول‌سفر می کنند خرید کردن و بازدید از مراکز خرید استانبول است.می توان گفت حراج ها در استانبول‌فصل خاصی ندارند و همیشه برقرار هستند.از مغازه های برند تا بازار های محلی را می توان در استانبول پیدا کرد. در این شهر همواره مغازه ها و بازار های خرید شلوغ می باشند و طراحان بزرگ دنیا جدید ترین مد های خود را به نمایش می گزارند.

دلایل سفر کردن به استانبول چیست؟