شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 1292
بازدید: 235
رنج جدید شماره سیم‌ کارت‌ های شاتل‌ موبایل وارد بازار شد

در پی استقبال کاربران رنج جدید شماره سیم‌ کارت‌ های اپراتور شاتل‌ موبایل با پیش‌ شماره‌ ی ۰۹۹۸۱۴ و کد یک ، وارد بازار سیم‌ کارت کشور شد.

شاتل‌ موبایل اعلام کرده است رنج جدید شماره‌ های خود را با پیش‌ شماره‌ ی ۰۹۹۸۱۴ به بازار عرضه کرده است. پیش‌ از‌ این، سیم‌ کارت‌ های خود را با پیش‌ شماره‌ های ۰۹۹۸۱۰، ۰۹۹۸۱۱ و ۰۹۹۸۱۲ به بازار عرضه کرده بود که در پی افزایش تعداد مشترکان این اپراتور در سراسر کشور، مجوز ارائه‌ی رنج جدید شماره‌ های این اپراتور صادر شده و حال این اپراتور سیم‌ کارت‌ های جدیدش را راهی بازار کرده است.

این اپراتور روش‌ های متعددی برای خرید سیم‌ کارت‌ ها پیش پای مشتریانش قرار داده است. انتخاب و خرید شماره با رنج جدید سیم‌ کارت‌ های شاتل‌ موبایل با پیش‌ شماره ۰۹۹۸۱۴ و همچنین شماره‌ های رند و خوش‌ آهنگ این اپراتور ، از طریق فروشگاه اینترنتی این اپراتور به نشانی shop.shatelmobile.ir، نمایندگی‌ های این اپراتور تلفن‌ همراه در سراسر کشور یا پیش‌ ثبت‌ نام تلفنی از طریق تماس با شماره‌ ی ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ امکان‌ پذیر خواهد بود. همچنین ، علاقه‌ مندان می‌ توانند با ارسال عدد یک به شماره‌ ی ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ سفارش خود را ازطریق تماس کارشناسان با آنان ثبت کنند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌ توانند به وب‌ سایت شاتل‌ موبایل به نشانی www.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا از طریق شماره‌ی ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به‌ صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان پشتیبانی تماس بگیرند.