شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

سامسونگ قیمت سری اسمارتفون‌ های گلکسی S20 را مشخص کرد 1
شناسه پست: 7247
بازدید: 66

در روز گذشته، انتشار خبر قیمت اسمارتفون‌های سری سامسونگ گلکسی S20 در کره جنوبی را شاهد بودیم، امروز نیز یک نشت خبری جدید ما را از قیمت پرچمداران جدید سامسونگ در بازار ایالات متحده آمریکا آگاه ساخته است. طبق گفته یک منبع آگاه داخلی، قیمت اسمارتفون‌های سری گلکسی S20 از ۹۹۹ دلار برای نسخه استاندارد آغاز می‌شود. این قیمت برای مدل الترا به ۱۳۹۹ دلار می‌رسد. نسخه پلاس اسمارتفون جدید پرچمدار سری گلکسی S نیز با قیمت ۱۱۹۹ دلار به بازار عرضه خواهد شد. به یاد داشته باشید که قیمت‌های مورد بحث مختص نسخه‌های LTE این تلفن‌ها بوده و هیچ حرفی از قیمت مدل‌های ۵G در این نشت خبری به میان نیامده است.

سامسونگ گوشی های سرس گلکسی اس ۲۰ را قیمت گذاری کرد

سامسونگ قیمت سری اسمارتفون‌ های گلکسی S20 را مشخص کرد

پیش از این نیز قیمت‌ اسمارتفون‌های جدید سامسونگ در بازار انگلستان نیز فاش شده بودند. طبق گزارش قبلی، مدل ۴G نسخه استاندارد گلکسی S20 با قیمت ۸۰۰ پوند (۸۷۵ پوند برای مدل ۵G) روانه بازار خواهد شد.

هم‌چنین، مدل ۴G گلکسی S20 پلاس نیز با قیمت ۱۰۰۰ پوند و مدل ۵G با قیمت ۱۰۷۵ پوند در بازار انگلستان به فروش خواهد رسید. در طرفی دیگر، انتظار می‌رود که اسمارتفون گلکسی S20 الترا در یک مدل استاندارد ۵G با قیمت ۱۱۴۵ پوند در اختیار مشتریان قرار بگیرد.

تلفن‌های پرچمدار جدید سامسونگ در تاریخ ۱۱ فوریه (۲۲ بهمن) به صورت رسمی رونمایی خواهند شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید