شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 142
بازدید: 309
سامسونگ

به گزارش بلومبرگ سامسونگ مشکل دوام نمایشگر گوشی‌های گلکسی فولد را با طراحی مجدد آن حل کرده و قرار است به زودی تولید تجاری آن را آغاز کند. البته این شرکت هنوز تاریخ عرضه دقیقی برای گوشی تاشوی پر حرف و حدیث خود اعلام نکرده اما به نقل از منابعی، معرفی آن در رویداد گلکسی نوت 10 که ماه آینده برگزار می‌شود محتمل نخواهد بود.

نمایشگر گلکسی فولد

سامسونگ برای مقاومتر کردن نمایشگر فولد، غشا محافظ آن را وارد حاشیه‌های کناری کرده تا کندن آن با دست غیر ممکن شود. نمونه‌های آزمایشی قبلی با محافظ نمایشگر قابل جداسازی عرضه شده بود و همین جدا شدن محافظ به خرابی نمایشگر می‌انجامید.

گلکسی فولد

البته مشکل فقط از محافظ نمایشگر نبود و برخی از کاربران گزارش کرده بودند که روی نمایشگر یک برآمدگی به وجود می‌آمد که در نهایت باعث شکستن پنل OLED می‌شد. باید دید که آیا راه حل جدید سامسونگ می‌تواند این مشکل را هم پوشش دهد یا خیر.

در حال حاضر سامسونگ تجهیزات اصلی مورد نیاز برای تولید این گوشی مثل نمایشگر و باتری را به مرکز مونتاژ خود در ویتنام فرستاده است.

چندی پیش مدیر عامل سامسونگ گفته بود که معرفی شتابزده گلکسی فولد پیش از آنکه این محصول کاملا آماده شود دلیل اصلی عملکرد ناموفق آن بوده است. با این حال پس از عرضه اولیه ناموفق گلکسی فولد، خبرهایی از پروژه گلکسی فولد 2 سامسونگ هم به گوشی رسیده و گفته شده که این شرکت در طراحی این گوشی پا را فراتر می‌گذارد و قصد تولید آن با نمایشگر 8 اینچی و قلم S را دارد.

پروژه‌های جاه طلبانه سامسونگ در زمینه گوشی‌های تاشو به همین دو مورد خلاصه نمی‌شود و این شرکت قصد دارد یک گوشی با نمایشگر تاشو و با شکل و شمایل گوشی‌های تاشوی سنتی طراحی کند. تولید یک گوشی تاشو مشابه با هواوی میت ایکس هم در برنامه‌های این شرکت قرار گرفته است.