شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 3719
بازدید: 381
سرویس وان درایو مایکروسافت جایگزین سامسونگ کلود شد

فیلم‌ها و عکس‌های ذخیره‌شده در سامسونگ کلود هم‌اکنون با سرویس وان‌درایو مایکروسافت همگام‌سازی شده‌اند.

سرویس وان درایور جایگزین Samsung Cloud شد

سامسونگ هم‌زمان با معرفی رسمی گلکسی نوت ۱۰ به بازار، از پیوند قوی این پرچم‌دار پرطرفدار خود با خدمات و محصولات مایکروسافت نظیر ویندوز و نرم‌افزارهای آفیس و همگام‌سازی خدمات ذخیره‌سازی ابری خود با سرویس وان‌درایو ردموندی‌ها خبر داد. در‌همین‌زمینه، به‌نظر می‌رسد سامسونگ گزینه‌ی همگام‌سازی با وان‌درایو را درکنار سامسونگ کلود به کاربران پیشنهاد خواهد کرد. این اقدام کره‌ای‌ها در شرایطی اتفاق می‌افتد که مایکروسافت اعلام کرده است:

وان‌درایو پشتیبان‌گیری، محافظت، به‌اشتراک‌گذاری و دسترسی به عکس‌ها و فایل‌های شما را هرکجا باشید، آسان می‌کند. همچنین، این سرویس ابری با نرم‌افزار «سامسونگ گالری» یکپارچه‌سازی شده است و عکس‌ها و فیلم‌های شما را همگام‌سازی خواهد کرد. این ویژگی باعث محافظت بهتر از داده‌های کاربران و دسترسی به اطلاعات ازطریق ابزارهای مختلف خواهد شد. گلکسی نوت ۱۰ نخستین ابزاری است که قابلیت همگام‌سازی وان‌درایو برای آن در نظر گرفته شده است و سایر دستگاه‌ها و ابزارهای سامسونگ نیز به‌زودی به این قابلیت مجهز خواهند شد. پاییز امسال کاربران ابزارهای اندرویدی سامسونگ خواهند توانست با استفاده از ویژگی یکپارچه‌سازی با وان‌درایو تجربه‌ی جدیدی از دسترسی به داده‌ها و محافظت از آن‌ها را در ابزارهای متفاوت داشته باشند.

همان‌طورکه در بیانیه‌ی مایکروسافت آمده است، قابلیت همگام‌سازی با وان‌درایو به‌صورت پیش‌فرض روی گلکسی نوت ۱۰ قرار ندارد و کاربران در آینده می‌توانند از این ویژگی استفاده کنند. هم‌اکنون به‌نظر می‌رسد این آینده از راه رسیده و براساس گزارش کاربران سری گلکسی در کره‌جنوبی، سامسونگ فرایند همگام‌سازی داده‌های کاربران از سامسونگ کلود به وان‌درایو را آغاز کرده است.

همکاری مایکروسافت و سامسونگ / Samsung Microsoft partnership

سامسونگ فرایند همگام‌سازی داده‌های کاربران از سامسونگ Cloud به وان‌ درایو را آغاز کرد

خبر آغاز فرایند همگام‌سازی ابتدا در وب‌سایت Tizehelp.com منتشر شد و از دریافت اعلان آغاز آن خبر داد. گفتنی است اندکی بعد از آغاز فرایند ادغام تیم پشتیبانی، سامسونگ نیز این موضوع را تأیید کرده و گزینه‌ی پشتیبان‌گیری ازطریق سامسونگ کلود در ابزارهای کاربران ناپدید شده است. هرچند کاربران محصولات سری گلکسی سامسونگ همچنان می‌توانند با استفاده از دیگر نرم‌افزارها از داده های خود فایل پشتیبان تهیه کنند.

خبر همگام‌سازی سامسونگ کلود با وان‌درایو در نوع خود بسیار جالب است؛ چراکه این قابلیت به‌زودی به تمامی ابزارها و محصولات غول سخت‌افزاری کره‌ای سرایت خواهد کرد؛ موضوعی که به‌معنای ناامیدی سامسونگ از سرویس خدمات ذخیره‌سازی ابری خود است و در آینده، موجب افزایش چشمگیر کاربران وان‌درایو مایکروسافت خواهد شد.