شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 5636
بازدید: 165

شاتل موبایل سری جدید شماره‌های رند خود را در سه دسته‌بندی ۴، ۵ و ۶ ستاره و به‌ترتیب با قیمت ۲۰۰، ۳۰۰ و ۵۵۰ هزارتومان به بازار عرضه کرد. 

شاتل موبایل پس از عرضه‌ی موفق شماره‌های رند یک ستاره، دو ستاره و سه ستاره در مرحله اول، رندترین شماره‌های خود در سه دسته‌بندی جدید به بازار عرضه کرد. شماره‌های رند ۴ ستاره، ۵ ستاره و ۶ ستاره شاتل موبایل به ترتیب با قیمت‌های ۲۰۰ هزار تومان، ۳۰۰ هزار تومان و ۵۵۰ هزار تومان به‌همراه بسته‌ی آغازین یک ماهه شامل یک گیگابایت اینترنت همراه، مکالمه و پیامک نامحدود درون‌شبکه و ۱۰۰ دقیقه مکالمه و ۱۰۰ پیامک برون‌شبکه، بدون نیاز به مزایده به فروش می‌رسند.

سری جدید شماره‌ های رند شاتل موبایل به بازارعرضه شد

گفتنی است، امکان خرید شماره‌های رند شاتل موبایل با قابلیت انتخاب شماره از میان هزاران گزینه موجود، از طریق فروش اینترنتی در shop.shatelmobile.ir، فروش تلفنی از طریق تماس با ٠٩٩٨١٠٠٠٠٠٠، ارسال حرف R از طریق پیامک به شماره ٠٩٩٨١٠٠٠٠٠٠ و همچنین فروش حضوری در بیش از ۱٫۳۰۰ نمایندگی این شرکت در سراسر کشور وجود دارد.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاهده فهرست نشانی نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش می‌توانند به وب سایت شاتل موبایل مراجعه نمایند.