شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

سه سری از گوشی های محبوب هوآوی نسخه بتای رابط کاربری EMUI 10 را دریافت کردند
شناسه پست: 5698
بازدید: 113

هوآوی امروز در انجمن رسمی خود، انتشار نسخه بتای رابط کاربری EMUI 10 را برای سه سری از گوشی‌های محبوب خود به کاربران اعلام کرد. خبر بد این است که این بروزرسانی فعلا تنها برای کاربران چینی منتشر شده است و مناطق دیگر تا دریافت این بروزرسانی کمی منتظر خواهند ماند.

بعد از رونمایی از هوآوی میت 30 و میت 30 پرو هوآوی تصمیم به تغییر ظاهر رابط کاربری خود گرفت و یکی از بخش‌های خوب این تغییر را می‌توان نوار هشدار‌های این رابط کاربری دانست که چندین سال است که تنها از رنگی به رنگ دیگر تغییر داده شده است اما این‌بار شاهد طراحی جدیدی برای EMUI 10 و نوار هشدار‌های آن خواهیم بود. همچنین عملکرد و بهینه سازی‌های زیادی بر روی نسخه 10 رابط کاربری هوآوی انجام شده است تا دستگاه‌های این شرکت سریع‌تر از گذشته به کاربران برای انجام کارهایشان کمک کنند.

هوآوی میت 10 و هوآوی میت 10 پرو

هوآوی میت RS پورشه دیزاین

هوآوی پی 20 و هوآوی پی 20 پرو

هوآوی میت 20 RS پورشه دیزاین

آنر 8X

هوآوی نوا 5 پرو

اینبار دستگاه‌هایی هستند که بروزرسانی EMUI 10 را دریافت خواهند کرد. متاسفانه همانطور که گفته شد این بروزرسانی درحال حاضر تنها برای کاربران چین در دسترس است و برای دریافت این آپدیت در سایر نقاط می‌بایست مقداری منتظر ماند. هوآوی خیلی از پرچمدار‌های خودش را به نسخه 10 رابط کاربری این شرکت بروزرسانی کرده است که از جمله مثال‌های آن می‌توان به سری میت 20، سری پی 30 و Honor 9X اشاره کرد.

EMUI 10

همچنین میت X نیز درحال حاضر در حال دریافت بروزرسانی‌های بتا می‌باشد. هوآوی اعلام کرده است که 10 EMUI درحال حاضر بر روی 26 مدل دستگاه و به صورت کلی بر روی یک میلیون دستگاه درحال اجرا است.