شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 1277
بازدید: 457
شاهین آرپناهی به‌ عنوان مدیرعامل جدید تالیا انتخاب شد

طی مجمع عمومی عادی شرکت گسترش ارتباطات تالیا ، اعضای جدید هیأت مدیره‌ی این شرکت انتخاب شدند و شاهین آرپناهی به‌ عنوان مدیرعامل جدید معرفی شد.

در جلسه‌ی مجمع عمومی عادی تالیا که روز چهارشنبه ششم شهریورماه در دفتر این شرکت با حضور صد در صد صاحبان سهام و به‌ طور فوق‌ العاده برگزار شده بود، محمد کریم ناصر صراف، علیرضا خداکرمی و مصطفی خواجویی به‌ عنوان اعضای جدید هیأت مدیره‌ی این شرکت انتخاب شدند.

اعضای هیأت مدیره‌ی جدید شرکت نیز در اولین جلسه‌ی کاری خود، شاهین آرپناهی را به اتفاق آراء به‌ عنوان مدیرعامل جدید شرکت گسترش ارتباطات تالیا انتخاب و معرفی کردند.

آرپناهی پیش از این، مدیرکل ارتباطات و سخنگوی همراه اول بود. همچنین وی، مدیرکل برند و ارتباطات اپراتور رایتل و سخنگوی این اپراتور بود و مدتی به‌ عنوان مدیر بازاریابی و فروش شرکت پارس نیز فعالیت کرده بود.

شرکت گسترش ارتباطات تالیا به‌ عنوان اولین شبکه‌ی مستقل پیش‌پرداخت تلفن همراه از سال ۱۳۸۳ با استفاده از تجهیزات سخت‌ افزاری و نرم‌ افزاری شرکت‌ های زیمنس، آلکاتل و اریکسون و با کمک مشاوران جی اس ام تله ۲ ، آغاز به کار کرد. این شبکه به‌طور رسمی از سوم خرداد ۱۳۸۴ ابتدا در تهران و به تدریج در سایر شهرها و مراکز استان‌ها سرویس‌دهی خود را آغاز کرد.