شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 5703
بازدید: 186

سامسونگ گلکسی A50 یکی از بهترین گزینه‌های در سال گذشته بود؛ اگرچه سامسونگ A50s و A51 را به‌عنوان دو جانشین برای A50 ارائه کرد اما از محبوبیت این محصول چندان کاسته نشد. سامسونگ به‌زودی یک به‌روزرسانی فرمور کاربری جدید برای گلکسی A50 ارائه خواهد کرد که باعث بهبود عملکرد دوربین، ثبات بیشتر Wi-Fi و ویژگی Smart Capture خواهد شد.

این بروزرسانی در کشور هند فعال شده است و به زودی برای کاربران ایرانی ارائه داده می شود

در حال حاضر، این به‌روزرسانی در کشور هند فعال شده و سایز آن تقریبا بیش از ۶۴۰ مگابایت است. شماره این به‌روزرسانی A505FDDU3ASL5 بوده است و پچ امنیتی دسامبر را نیز به‌همراه خواهد داشت.

عملکرد دوربین گلکسی A50 سامسونگ در بروزرسانی جدید بهبود یافت

تغییرات این به‌روزرسانی فرم‌ور گوشی A50 باعث بهبود عملکرد بهتر دوربین و کیفیت تصویر شده و همچنین ویژگی Smart Capture را ارائه کرده که به کاربران این امکان را می‌دهد تا عکسبرداری بهتری را تجربه کنند، در تصاویر یادداشت و حاشیه‌نویسی کنند و از قابلیت اشتراک‌گذاری مستقیم از گالری بهره ببرند. همچنین در این به‌روزرسانی شاهد بهبود و تقویت اتصال Wi-Fi نیز خواهیم بود.

دوربین گلکسی A50

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است که به‌روزرسانی One UI 2.0 با سیستم‌عامل اندروید ۱۰ برای گوشی‌های A50 در ماه آوریل ارائه شود اما باتوجه به رویکرد سامسونگ ممکن است که این به‌روزرسانی زودتر از آنچه انتظار داریم منتشر شود.