شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

قابلیت‌های جدید به استوری اینستاگرام اضافه می‌ شود
شناسه پست: 941
بازدید: 191
قابلیت‌های جدید به استوری اینستاگرام اضافه می‌ شود

اینستاگرام در حال آزمایش بر روی حالت‌ های جدید بومرنگ و اضافه‌ کردن قابلیت استفاده از اپلیکیشن لی‌ اوت (Layout) در استوری است. 

قابلیت‌های جدید به استوری اینستاگرام اضافه می‌ شود

جین مانچون وونگ، یکی از محققان حوزه‌ی اپلیکیشن، در آخرین پست وبلاگ خود اعلام کرد به‌زودی، کاربران می‌توانند در استوری اینستاگرام از حالت‌های جدید بومرنگ و اپلیکیشن لی‌اوت (Layout) استفاده کنند. ظاهرا اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت‌های جدیدی برای اضافه‌کردن به این شبکه‌ی اجتماعی است. جین وونگ ازطریق یکی از منابع موثق به این اطلاعات دست پیدا کرده است و بنابر اعلام وی، به‌نظر می‌رسد باید منتظر پنج حالت جدید بومرنگ برای استوری اینستاگرام باشیم.

اینستاگرام

پنج حالت جدید بومرنگ عبات‌اند از: ۱. Hold که به پایان هر لوپ مکثی کوتاه اضافه می‌کند؛ ۲. Dynamic که به پایان هر لوپ حرکتی ناگهانی اضافه می‌کند؛ ۳. Slowmo که دقیقا شبیه حالت Classic، ولی آهسته‌تر از آن است؛ ۴. Duo که کمی از حالت Classic آهسته‌تر است؛ ۵. (Duo (again که کمی از حالت Classic سریع‌تر است. 

حالت‌های جدید بومرنگ، تنها امکانات جدیدی نیستند که به استوری اینستاگرام اضافه خواهند شد. ظاهرا به‌نظر می‌رسد قابلیت جدید دیگری دراختیار کاربران شبکه‌ی اجتماعی محبوب اینستاگرام قرار خواهد گرفت که با کمک آن می‌توانند از اپلیکیشن مستقل لی‌اوت در قسمت استوری بهره ببرند. لی‌اوت‌های مختلفی در قسمت استوری هم برای اضافه‌کردن تصویر از Camera Roll و هم ازطریق Story Camera دراختیار کاربران قرار خواهد گرفت. با توجه به آنچه جین وونگ به‌اشتراک گذاشته است، به‌نظر می‌رسد ۶ لی‌اوت‌ مختلف به قسمت استوری اضافه می‌شود. 

اینستاگرام

هنوز مشخص نیست اپلیکیشن لی‌اوت به‌صورت مستقیم با اپلیکیشن اصلی یکپارچه‌سازی شود یا خیر. در‌حال‌حاضر، علاقه‌مندان می‌توانند درصورت تمایل، اپلیکیشن مستقل لی‌اوت را دانلود و برای ارسال مجموعه تصاویر از آن استفاده کنند. 

اشتراک‌گذاری نظرات ارسال‌شده با دیگران

همچنین، به‌نظر می‌رسد اینستاگرام در حال توسعه‌ی چند ویژگی جزئی دیگر به این شبکه‌ی اجتماعی محبوب است. یکی از این ویژگی‌ها امکان اشتراک‌گذاری نظرات ارسال‌شده با دیگران است. یکی دیگر از ویژگی‌های جدیدی که انتظار می‌رود به اینستاگرام اضافه شود و برای اینفلوئنسرهای اینستاگرام مایه‌ی خوشحالی خواهد بود، اضافه‌شدن فیلترهای جدید اعلان است که با کمک آن امکان مرتب‌سازی لایک‌ها و نظرات و دنبال‌کنندگان جدید آسان‌تر خواهد شد.

در نظر داشته باشید اینستاگرام هنوز اطلاعات به‌اشتراک گذاشته‌شده‌ی جین وونگ را به‌صورت رسمی تأیید نکرده است و باید ببینیم درنهایت این شبکه‌ی اجتماعی تصمیم می‌گیرد کدام قابلیت‌های جدید را به‌ اپلیکیشن اضافه کند.