شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 2121
بازدید: 279
مایکروسافت قابلیت تشخیص دستخط را به اکسل اضافه کرد

به‌ زودی این امکان برای کاربران مایکروسافت اکسل فراهم می‌شود که بتوانند اعداد و شکل‌ ها را به‌صورت دست‌نویس و با قلم در محیط اکسل بنویسند؛ امکانی که کارکردن با سرفیس را باز هم آسان‌تر می‌کند.

معرفی مایکروسافت از ویژگی تشخیص دستخط اکسل

مایکروسافت در رویداد اختصاصی اش ، علاوه‌ بر رونمایی محصولات جدید، ویژگی تشخیص دست‌ خط (Handwriting Recognition) را هم برای نرم‌ افزار Excel معرفی کرد. در برنامه‌ ی معرفی سرفیس ، مجری از Ink Editor استفاده می‌کرد تا بتواند اعداد و اَشکال را با قلم در محیط اکسل وارد کند.

دستخط اکسل

نرم افزار هایی که قابلیت تشخیص دستخط را دارند

در‌ حال‌ حاضر ، تعداد زیادی از نرم‌ افزار های مایکروسافت از امکان تشخیص دست‌ خط بهره‌مند هستند؛ مانند ورد (Word) و وان‌ نوت (OneNote) . با این‌ حال به‌ گفته‌ ی مایکروسافت ، برخی از کاربران نرم‌ افزار Excel تصور می‌کردند در این زمینه فراموش شده‌ اند. با امکان جدیدی که به مایکروسافت Excel اضافه شده‌ است، کاربران این نرم‌افزار می‌توانند با استفاده از قلم و به‌صورت دست‌نویس اطلاعات را در اکسل وارد کنند و در نتیجه استفاده از دستگاه‌ هایی مانند سرفیس پرو ۷   (Surface Pro 7) آسان‌ تر خواهد شد. البته هنوز مشخص نیست این ویژگی چه زمانی رسما وارد بازار خواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید