شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 3791
بازدید: 126
مشکلات مالتی‌ تسکینگ در به‌ روزرسانی iOS 13.2.2 رفع شد

اپل با انتشار به‌روز‌رسانی iOS 13.2.2 مشکل‌ بسته‌ شدن سریع اپلیکیشن‌ها در پس‌زمینه یا مالتی‌ تسکینگ را رفع کرده است.

در ابتدای انتشار iOS 13، مشکلات زیادی با این نسخه همراه بود؛ تا‌جایی‌که بسیاری‌از کاربران تا انتشار به‌روزرسانی‌های بعدی برای ارتقاء به این نسخه از سیستم‌عامل موبایلی اپل صبر کردند. با‌وجود اینکه به‌روزرسانی‌‌های بعدی iOS 13 بسیاری‌از این مشکلات را رفع کرد؛ همچنان شاهد برخی باگ‌های آزاردهنده بودیم.

مشکلات مالتی‌ تسکینگ در بروزرسانی جدید اپل رفع شد

یکی‌از این مشکلات آزاردهنده بسته‌شدن ناگهانی و سریع اپلیکیشن‌ها در پس‌زمینه‌ بود که ضربه‌ی مهمی به تجربه‌ی کاربری مالتی‌ تسکینگ زده بود. تصور کنید یک جا‌به‌جایی سریع از مرورگر سافاری به اپلیکیشنی دیگر باعث می‌شد تا دوباره پنجره‌ی مربوط‌به سافاری بارگذاری شود؛ همین اتفاق کافی‌بود تا به‌عنوان نمونه، ویدئویی که تا انتهای آن پیش رفته بودید، مجددا از ابتدا پخش شود. 

خوشبختانه اپل خیلی زود دست‌به‌کار شد و به انتشار به‌روزرسانی iOS 13.2.2 این مشکل را برای کاربران برطرف ساخت. برای آن‌دسته از کاربرانی که از نسخه‌ی بتا iOS استفاده می‌کنید، خوب است بدانید که در iOS 13.3 نیز مشکل یادشده رفع شده است. 

با‌‌این‌حال، مورد بالا تنها ارمغان به‌روزرسانی جدید نبوده؛ زیرا مشکل آنتن‌ندادنِ آیفون‌ها پس‌از پایان تماس نیز رفع شده است. مشکل آنتن‌دهی در گوشی آیفون علاوه‌بر تحت‌شعاع قراردادنِ تماس‌های تلفنی، موجب شده بود تا اینترنت همراه نیز قادر به تبادل داده‌ها در شبکه نباشد.

در آخر نیز باید اضافه‌ کنیم که مشکل عدم هماهنگی با شارژر YubiKey و ناخوانایی پیام‌های S/MIME نیز برطرف شده است.

کوپرتینویی‌ها علاوه‌بر انتشار این به‌روزرسانی برای iOS، به‌روزرسانی دیگری با شماره‌ی نسخه مشابه برای iPadOS منتشر کرده‌اند که هم‌اکنون ازطریق بخش Updates در تنظیمات سیستم‌عامل قابل‌دریافت است.