شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 2227
بازدید: 249
معرفی آیفون SE 2 در اوایل ۲۰۲۰ با تراشه A13

براساس آخرین گزارش مینگ‌ چی‌ کو، آیفون SE 2 اوایل ۲۰۲۰ با طراحی مشابه آیفون ۸ و تراشه‌ی A13 و سه گیگابایت رم معرفی خواهد شد. 

معرفی نسل جدید گوشی هوشمند آیفون SE در اوایل سال 2020

مینگ‌چی کو، تحلیلگر معروف اپل در گزارش اخیر خود اعلام کرد کوپرتینویی‌ها قصد دارند در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۰، نسل جدید گوشی هوشمند آیفون SE را معرفی و به بازار عرضه کنند. وی در یادداشت اخیرش، ضمن اشاره به تاریخ احتمالی معرفی این آیفون اقتصادی، اضافه کرد طراحی دستگاه جدید احتمالا مشابه آیفون ۸ خواهد بود و با تراشه‌ی A13 و ظرفیت حافظه‌ی رم سه گیگابایتی رونمایی خواهد شد. وی در یادداشت خود اعلام کرد:

پیش‌بینی می‌کنیم اپل گوشی اقتصادی آیفون SE 2 را در فصل اول ۲۰۲۰ معرفی کند. طراحی و فرم‌ فکتور گوشی هوشمند جدید مشابه آیفون ۸ است؛ اما از نظر مشخصات سخت‌ افزاری، با بهره‌ مندی از پردازنده‌ی A13 و ظرفیت حافظه‌ی رم سه گیگابایتی LPDDR4X ارتقا یافته است. احتمالا آیفون SE 2، سهم فروش گوشی‌ های هوشمند آیفون را در بازار افزایش خواهد داد و درحدود ۳۰ تا ۴۰ میلیون دستگاه از آن به بازار عرضه خواهد شد. 

آیفون SE

نسخه ی جدید آیفون Se با قابلیت های جدید

مینگ‌چی کو معتقد است آیفون SE 2 گزینه‌ی مناسبی برای ۱۰۰ میلیون کاربر باقی‌ مانده‌ی آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس خواهد بود که هنوز آیفون جدید نخریده‌اند؛ درنتیجه، اپل در سال ۲۰۲۰ فروش درخور توجهی با این دستگاه برای خود رقم خواهد زد. از دیدگاه این تحلیلگر، کاربران مذکور احتمالا به استفاده از ویژگی‌های جدیدی همچون فیس‌آیدی و بهره‌مندی از دوربین‌ های چندگانه تمایلی ندارند و درنتیجه، نسخه‌ی آیفون SE با بهره‌مندی از تاچ‌آیدی و دوربین تکی در پنل پشتی می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای آن‌ها باشد.

به‌غیر از مینگ‌چی کو، منابع خبری دیگری از جمله اکونومیک دیلی‌ نیوز و رسانه‌ی ژاپنی Nikkei Asian Review و بلومبرگ نیز ادعا کرده‌اند اپل قصد دارد سال آینده‌ی میلادی، گوشی هوشمند ارزان‌ قیمت‌تری از آیفون ۸ به بازار عرضه کند. در گزارش‌های قبلی، به این موضوع اشاره شده بود که دستگاه جدید به نمایشگر ۴.۷ اینچی و تاچ‌آیدی در دکمه‌ی هوم مشابه آیفون ۸ مجهز خواهد بود. 

قیمت پایه‌ی آیفون ۸ برابر ۴۴۹ دلار و قیمت پایه‌ی آیفون SE قبل از توقف فروش برابر با ۳۴۹ دلار بود. این در حالی است که قیمت پایه‌ی اولیه‌ی آیفون ۸ و آیفون SE هنگام عرضه به بازار به‌ترتیب ۶۹۹ و ۳۹۹ بود.