شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

میان‌ رده‌ گلکسی A71 سامسونگ با پشتیبانی از 5G به‌ زودی معرفی می‌ شود
شناسه پست: 3845
بازدید: 250
میان‌ رده‌ گلکسی A71 سامسونگ با پشتیبانی از 5G به‌ زودی معرفی می‌ شود

گوشی هوشمند مقرون‌به‌صرفه‌ی گلکسی A71 سامسونگ با قابلیت پشتیبانی از شبکه‌ی 5G به‌زودی معرفی می‌شود. 

گلکسی A71 ؛ با قابلیت 5G و قیمت مناسب

در شرایط فعلی تولیدکنندگان بیشتری گوشی‌های هوشمند با قابلیت پشتیبانی از شبکه‌ی 5G به بازار عرضه می‌کنند. اکثر شرکت‌هایی که روی دستگاه‌های با قابلیت اتصال به اینترنت نسل پنجم کار می‌کنند، درصدد هستند تا محصولی با قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه به بازار عرضه کنند.

به‌نظر می‌رسد سامسونگ یکی از اولین شرکت‌هایی است که در این مسیر گام برمی‌دارد. براساس اعلام برخی منابع داخلی، احتمالا در آینده‌ی نزدیک شاهد معرفی گوشی سامسونگ گلکسی A71 با قابلیت پشتیبانی از شبکه‌ی 5G خواهیم بود که از قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای بهره خواهد برد.

5G

شماره‌ی مدل فاش‌شده‌ی دستگاه مذکور، این خبر را تأیید می‌‌کند. دستگاهی با شماره‌ی مدل SM-A716B در وب‌سایت دیده شده است که نشان می‌دهد باید منتظر نسخه‌ی چینی گوشی هوشمند جدید کر‌ه‌ای‌ها باشیم. طبیعی است که سامسونگ روی عرضه‌ی دستگاه‌های با قابلیت اتصال به شبکه‌ی 5G با قیمت مناسب و اقتصادی سرمایه‌گذاری کند. احتمالا نسخه‌ی جهانی این دستگاه با شماره‌ی مدل SM-A7160 نیز به‌زودی معرفی و به بازار عرضه می‌شود.

به‌نظر می‌رسد گوشی هوشمند میان‌رده‌ی جدید گلکسی A71 با تراشه‌ی اکسینوس ۹۸۰ و قابلیت اتصال به شبکه‌ی 5G و همچنین پشتیبانی از شبکه‌ی استاندارد Wi-Fi 6 به بازار عرضه شود.