شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

مینا مهرنوش مدیرعامل جدید رایتل شد 1
شناسه پست: 1711
بازدید: 58
مینا مهرنوش مدیرعامل جدید رایتل شد

براساس مصوبه‌ ی هیات‌ مدیره‌ ی رایتل ، مینا مهرنوش، عضو سابق هیات مدیره‌ ی رایتل ، فعالیت خود را به‌عنوان مدیرعامل این اپراتور آغاز کرد.

مینا مهرنوش به‌ عنوان مدیرعامل جدید رایتل انتخاب شد

براساس مصوبه‌ی ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ هیات‌مدیره‌ی رایتل، مینا مهرنوش به‌عنوان مدیرعامل جدید رایتل انتخاب شد. وی از تاریخ  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ به‌عنوان عضو هیات مدیره رایتل منصوب شده بود.

مهرنوش با مدرک دکتری اقتصاد بین‌الملل در حوزه‌ی تجاری‌سازی و بین‌الملل‌سازی استارتاپ‌ها، تجربه و تخصص دارد و اولین‌بار رشته‌ی تجارت الکترونیکی در ایران توسط وی در دانشکده‌ی اقتصاد دانشگاه تهران در سال ۱۳۸۵ راه‌اندازی شد.

مهرنوش با انتشار پنج کتاب و تألیف مقالات علمی و طرح‌های تحقیقاتی در نوآوری سهم به‌سزایی در مدل‌های کسب‌وکار از طریق فناوری‌های نوین از جمله ICT داشته است.

پیش از این، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در واکنش به شایعه‌ی انتخاب مینا مهرنوش به‌عنوان مدیرعامل جدید رایتل گفته بود:

خانم‌های موفقی در عرصه‌ی فناوری‌های اطلاعات در  اداراتی مانند وزارت ارتباطات، شرکت مخابرات، ایرانسل و همراه اول در سطح مدیریتی فعالیت می‌کنند. شرایط رایتل خاص است و باید ملاحظات بیشتری صورت گیرد. به دلیل اینکه شرکت رایتل امروز به لحاظ سهم بازار و وضعیت مالی شرایط مناسبی نسبت به سایر  شرکت‌ها ندارد و نیاز به سرمایه‌گذاری جدی از  سمت سرمایه‌گذار دارد و همین‌طور نیازمند به حرکت جدی برای بازیابی خودش دارد، مقداری نگرانی داریم. این گزینه با ما مطرح شده است و در بررسی‌های اولیه‌ی سازمان تنظیم مقررات در رابطه با اینکه آیا ایشان توانمندی لازم برای این کار را دارند مقداری نگرانی وجود دارد.

فکر می‌کنم با کار رسانه‌ای مدیرعامل منصوب نمی‌شود و کاری از پیش نمی‌رود. در خصوص معرفی این خانم در حال ارزیابی هستیم، باید صبر کنیم ببینیم نتیجه ارزیابی چه می‌شود .اگر تأیید صلاحیت فنی شد منصوب می‌شوند و اگر خودشان تشخیص دهند می‌توانند گزینه دیگری بگذارند. البته منع قانونی هم برای انتصاب این فرد وجود ندارد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید