شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 1711
بازدید: 236
مینا مهرنوش مدیرعامل جدید رایتل شد

براساس مصوبه‌ ی هیات‌ مدیره‌ ی رایتل ، مینا مهرنوش، عضو سابق هیات مدیره‌ ی رایتل ، فعالیت خود را به‌عنوان مدیرعامل این اپراتور آغاز کرد.

مینا مهرنوش به‌ عنوان مدیرعامل جدید رایتل انتخاب شد

براساس مصوبه‌ی ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ هیات‌مدیره‌ی رایتل، مینا مهرنوش به‌عنوان مدیرعامل جدید رایتل انتخاب شد. وی از تاریخ  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ به‌عنوان عضو هیات مدیره رایتل منصوب شده بود.

مهرنوش با مدرک دکتری اقتصاد بین‌الملل در حوزه‌ی تجاری‌سازی و بین‌الملل‌سازی استارتاپ‌ها، تجربه و تخصص دارد و اولین‌بار رشته‌ی تجارت الکترونیکی در ایران توسط وی در دانشکده‌ی اقتصاد دانشگاه تهران در سال ۱۳۸۵ راه‌اندازی شد.

مهرنوش با انتشار پنج کتاب و تألیف مقالات علمی و طرح‌های تحقیقاتی در نوآوری سهم به‌سزایی در مدل‌های کسب‌وکار از طریق فناوری‌های نوین از جمله ICT داشته است.

پیش از این، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در واکنش به شایعه‌ی انتخاب مینا مهرنوش به‌عنوان مدیرعامل جدید رایتل گفته بود:

خانم‌های موفقی در عرصه‌ی فناوری‌های اطلاعات در  اداراتی مانند وزارت ارتباطات، شرکت مخابرات، ایرانسل و همراه اول در سطح مدیریتی فعالیت می‌کنند. شرایط رایتل خاص است و باید ملاحظات بیشتری صورت گیرد. به دلیل اینکه شرکت رایتل امروز به لحاظ سهم بازار و وضعیت مالی شرایط مناسبی نسبت به سایر  شرکت‌ها ندارد و نیاز به سرمایه‌گذاری جدی از  سمت سرمایه‌گذار دارد و همین‌طور نیازمند به حرکت جدی برای بازیابی خودش دارد، مقداری نگرانی داریم. این گزینه با ما مطرح شده است و در بررسی‌های اولیه‌ی سازمان تنظیم مقررات در رابطه با اینکه آیا ایشان توانمندی لازم برای این کار را دارند مقداری نگرانی وجود دارد.

فکر می‌کنم با کار رسانه‌ای مدیرعامل منصوب نمی‌شود و کاری از پیش نمی‌رود. در خصوص معرفی این خانم در حال ارزیابی هستیم، باید صبر کنیم ببینیم نتیجه ارزیابی چه می‌شود .اگر تأیید صلاحیت فنی شد منصوب می‌شوند و اگر خودشان تشخیص دهند می‌توانند گزینه دیگری بگذارند. البته منع قانونی هم برای انتصاب این فرد وجود ندارد.