شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 256
بازدید: 159
ایرپاد

اپل تصمیم گرفته نسل سوم ایرپاد را اواخر امسال راهی بازار کند. این ایرپادها از قابلیت مقاومت دربرابر آب برخوردار هستند.

دنیل آیوز، یکی از تحلیلگران مؤسسه‌ی خدمات مالی Wedbush، اعلام کرد اپل تصمیم گرفته نسل سوم ایرپاد را تقریبا در تعطیلات آخر سال میلادی به بازار عرضه کند؛ یعنی زمانی‌ که تب خریدهای سال نو افزایش می‌یابد. همچنین، آیوز گفت نسل جدید ایرپادها ازنظر طراحی پیشرفت کرده‌اند؛ اما هنوز مشخص نیست این پیشرفت‌ها دقیقا چه تغییراتی را شامل می‌شوند.

طراحی ایرپاد از زمان اولیه‌ی عرضه به بازار در سال ۲۰۱۶، تغییر نکرده است. این در حالی است که پیش‌ازاین شایعه‌هایی مبنی بر این موضوع منتشر شده بود که ایرپاد نسل جدید سال آینده وارد بازار می‌شود.

ایرپاد

بنگاه خبری بلومبرگ سال گذشته گزارشی درباره‌ی نقشه‌های اپل برای عرضه‌ی ایرپاد منتشر کرده بود. این گزارش عرضه‌ی ایرپادهایی را پیش‌بینی کرده بود که از Siri پشتیبانی می‌کردند و در بهار سال جاری میلادی، با تأخیر وارد بازار شدند. مارک گورمان، نویسنده‌ی این گزارش، ژوئن ۲۰۱۸ گزارش داد اپل مشغول کار روی نسل دیگری از ایرپاد است که دربرابر آب مقاوم است و از فناوری حذف صداهای اضافه بهره می‌برد.

همچنین، این خبرنگار در گزارش خود اعلام کرده بود اپل در حال کار روی هدفون‌های روگوشی با فناوری حذف صداهای اضافه است که انتظار می‌رود سال جاری میلادی وارد بازار شوند. براساس این گزارش، این هدفون‌ ها با برند اپل و «کیفیت استودیویی» تولید خواهند شد.

انتظار می‌رود نسل سوم ایرپاد اواخر سال جاری وارد بازار شود

کوو مینگ‌چو، یکی از تحلیلگران نام‌آشنای حوزه‌ی فناوری، اعلام کرد انتظار می‌رود این دو مدل جدید ایرپاد در فصل پایانی سال جاری میلادی یا فصل ابتدایی سال آینده‌ی میلادی تولید انبوه شوند. این دو محصول جدید با طراحی کاملا متفاوت و قیمت گران‌تری در مقایسه با نسل‌های قبل از خود عرضه می‌شوند. انتظار می‌رود قیمت پایه‌ی نسل جدید ایرپادها ۱۵۹ دلار باشد.

براساس گزارش‌ها، هر دو مدل جدید ایرپاد با سیستم‌های یکپارچه‌ی داخلی به‌روز شده‌اند. این سیستم‌ها نرخ بهره‌ی مونتاژ دستگاه را افزایش و فضای داخلی بیشتری دراختیار کاربر قرار می‌دهند و باعث کاهش قیمت نهایی محصول می‌شوند. البته کوو درباره‌ی تغییرات ظاهر این محصولات اطلاعاتی مطرح نکرده است.

منابع خبری وب‌سایت تایوانی DigiTime هم انتظار دارند نسل سوم ایرپاد با فناوری حذف صداهای اضافه اواخر سال جاری میلادی وارد بازار شود.