شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

سود سهام عدالت
شناسه پست: 10956
بازدید: 317

مشمولان سهام عدالت که روش غیرمستقیم مدیریت سهام را انتخاب کرده‌اند برای دریافت سود سهام باید در سامانه سجام ثبت‌نام‌ کنند.

ایرنا مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری گفت: مشمولان سهام عدالت که روش غیرمستقیم مدیریت سهام را انتخاب کرده‌اند برای دریافت سود باید در سامانه سجام ثبت‌نام‌ کنند.

تهمتن عبدالهی  افزود: این مشمولان برای برخورداری از منافع آزادسازی و سود سالانه باید با مراجعه به نشانی www.sejam.ir ثبت‌نام کنند که با توجه به شیوع ویروس کرونا ثبت‌نام از طریق تلفن همراه و رایانه شخصی برای افراد امکانپذیر است.
وی، تعداد مشمولان سهام عدالت در استان را ۷۴۲ هزار و ۷۳۶ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۴۸۹ هزار و ۹۲۴ نفر معادل ۶۶ درصد روش غیرمستقیم مدیریت سهام خود را انتخاب کرده‌اند.


عبدالهی تصریح کرد: ۲۵۲ هزار و ۸۱۲ نفر از مشمولان سهام عدالت در استان نیز روش مستقیم مدیریت سهام را اختیار کرده‌اند.
گفتنی است ، سهام عدالت فروش بخشی از سهام شرکت‌های دولتی معین، به اقشار پایین درآمدی جامعه به منظور تعمیم نسبی عدالت اقتصادی است که اهدافی مانند توزیع متعادل ثروت ملی و گسترش مالکیت در سطح عموم به منظور تامین عدالت اجتماعی، کاهش اندازه بخش دولتی و افزایش سهم بخش خصوصی و تعاونی در اقتصاد کشور از طریق واگذاری سهام شرکت‌های دولتی را دنبال می‌کند.