شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

پنل ویژه‌ کارفرمایان در دیوار ایجاد شد
شناسه پست: 12405
بازدید: 169

پلتفرم دیوار به واسطه‌ی توجه ویژه‌ی کاربران به آگهی‌های استخدام و بازدید بالای آن، پنل ویژه‌ کارفرمایان را ایجاد کرد ، که فعلاً تنها در تهران در دسترس است.

اپلیکیشن دیوار را به عنوان مرجع اصلی نیازمندی‌های رایگان و خرید و فروش کالای نو و دست دوم می‌شناسیم. با این حال آگهی‌های زیادی در حوزه‌ی کاریابی در دیوار منتشر می‌شود. حالا دیوار با توجه به همین مسئله، یعنی تعداد بالای آگهی ثبت شده در زمینه‌ی کاریابی و دیده شدن آگهی‌ها با سرعت بالا، به صورت ویژه پنلی را برای کارفرمایان را معرفی کرده است.

دیوار مدعی شده است که روزانه حدود 2200 آگهی استخدام در کلان شهرها منتشر می‌شود و هر آگهی به صورت میانگین 910 بار دیده می‌شود. جالب‌تر اینکه دیوار تخمین می‌زند که تعداد کل افراد استخدام شده در 11 ماه اول سال 99 از طریق دیوار، 290 هزار نفر بوده باشند. دیوار توضیح داده است که از آنجایی که به صورت میانگین هر آگهی استخدام بین 4 تا 5 روز در دیوار باقی می‌ماند، به نظر می‌رسد که در همین مدت، نیروی مناسب جذب خواهد شد و نیازی به تمدید آگهی وجود ندارد.

امکانات پنل ویژه‌ کارفرمایان

از جمله این ویژگی‌ها و امکانات می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • مدیریت ویژهٔ آگهی‌ها و پرداخت‌ها: با استفاده از بسته‌های آگهی و نردبان، آگهی‌ها و پرداخت‌های مرتبط با آگهی‌های استخدام را آسان‌تر مدیریت کنید.
  • صفحهٔ اختصاصی برند شما در دیوار: با هدف معرفی بهتر، صفحه‌ای اختصاصی برای کسب‌وکار شما در دیوار ایجاد خواهد شد که اطلاعات کامل کسب‌وکار شما به همراه تمام آگهی‌های استخدام فعال‌تان، به کاربران نمایش داده می‌شود.
  • بسته‌های متنوع استخدامی، متناسب با نیاز کسب‌وکارهای مختلف
  • ثبت و مدیریت ویژهٔ آگهی‌های، استخدامی با برند کارفرمایی
  • نردبان گروهی آگهی‌های استخدام به شکل هم‌زمان

دیوار در صفحه‌ی مربوط به این پنل توضیح داده است که ثبت نام در پنل ویژه‌ کارفرمایان ، در حال حاضر صرفاً برای کسب و کارهای تهرانی امکان پذیر است.

ثبت نام در پنل ویژه‌ی کارفرمایان در دیوار
ثبت نام در پنل ویژه‌ کارفرمایان در دیوار