شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 9017
بازدید: 374

می‌خواهید مدتی از اینستاگرام دور بمانید و استراحتی به خود بدهید؟ کاملاً منطقی است. به جای حذف برنامه یا اکانت خود، می‌توانید از روش غیرفعال کردن موقت حساب اینستاگرام استفاده کنید. با این روش زمانی که بخواهید دوباره به اینستاگرام بازگردید، همه چیز همانند زمانی خواهد بود که آن را ترک می‌کردید.

نحوه غیرفعال کردن موقت حساب اینستاگرام

غیرفعال کردن موقت حساب اینستاگرام ، اکانت شما را برای مدت زمانی که می‌خواهید از این رسانه اجتماعی کنار بکشید، پاک می‌کند. URL اینستاگرام شما نامعتبر خواهد شد، کاربران نمی‌توانند شما را در جستجو بیابند، همچنین نمی‌توانند با شما تماس بگیرند. این ویژگی‌ها با فعال کردن مجدد حساب‌تان بازیابی می‌شوند.

مهم نیست که این حساب چه نوعی باشد؛ یک حساب شخصی یا یک بیزینس اکانت، فرقی ندارد، می‌توانید حساب‌اینستاگرام خود را بطور موقت غیرفعال کنید. برای انجام این کار نمی‌توانید از طریق اپلیکیشن اینستاگرام اقدام کنید. به جای آن باید از وب سایت اینستاگرام استفاده کنید.

با باز کردن وب سایت اینستاگرام در مرورگر دسکتاپ یا تلفن هوشمند خود شروع کنید و با حسابی که می‌خواهید غیرفعال شود، وارد سیستم شوید. در مرحله بعد ، به برگه پروفایل خود بروید و گزینه “Edit Profile” را انتخاب کنید.

چگونه حساب اینستاگرام را به طور موقت غیرفعال کنیم؟

از طرف دیگر می‌توانید از این لینک برای ورود مستقیم به صفحه “Edit Profile” استفاده کنید. در اینجا، به پایین بروید و لینک “Temporarily Disable My Account” را انتخاب کنید.

حساب اینستاگرام

اکنون اینستاگرام دلیل غیرفعال کردن حساب را از شما سؤال خواهد کرد. می‌توانید یک دلیل را از منوی کشویی انتخاب کنید. اگر نمی‌خواهید دلیل خاصی ارائه کنید، گزینه “Something Else” را انتخاب کنید. پس از انتخاب، پسورد اینستاگرام خود را وارد کنید.

برای بار دوم، روی دکمه آبی “Temporarily Disable Account” موجود در پایین صفحه ضربه بزنید. اینستاگرام از شما می‌خواهد تا برای سومین بار این کار را تایید کنید. از پنجره، روی دکمه “Yes” ضربه بزنید.

غیر فعال سازی حساب اینستاگرام

اکنون حساب اینستاگرام شما غیرفعال خواهد شد و از برنامه اینستاگرام در تلفن هوشمند خود خارج خواهید شد. برای اطمینان، می‌توانید نام کاربری اینستاگرام خود را جستجو کنید. اینستاگرام یا به شما خواهد گفت که کاربر وجود ندارد.

غیر فعال سازی حساب اینستاگرام

چگونه می توانید اکانت اینستاگرام خود را دوباره فعال کنید

می‌توانید در هر زمان که بخواهید دوباره به حساب کاربری‌تان در اینستاگرام دسترسی داشته باشید و فعالش کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید نام کاربری و رمز عبورتان است. اگر گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید، می توانید دوباره تنظیمش کنید. برنامه اینستاگرام را در دستگاه آیفون یا اندروید خود باز کنید یا از وب سایت اینستاگرام بازدید کنید. در اینجا با نام کاربری و رمزعبور اینستاگرام خود وارد سیستم شوید.

فوراً حساب شما به شکوه سابق خود بازگردانده می‌شود. برای امنیت بیشتر، باید پس از فعال شدن دوباره حساب، رمز ورود اینستاگرام  را تغییر دهید.