شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 8949
بازدید: 250

افزودن حساب گوگل در اپلیکیشن تنظیمات (Settings) آیفون و آیپد به معنای افزودن جیمیل به اپلیکیشن Mail است. شما می‌توانید نسبت به حذف حساب ایمیل در اپلیکیشن Mail آیفون و یا آیپد خود اقدام کرده و در نتیجه مطابق نیاز خود، یکی از سرویس‌های شخص ثالث را انتخاب کنید.

طریقه حذف حساب ایمیل در اپلیکیشن Mail آیفون

با استفاده از اپلیکیشن تنظیمات می‌توانید از تمامی حساب‌های ایمیل خود از جمله جیمیل، Outlook و نیز iCloud خارج شوید (sign out). البته همچنان می‌توانید از این حساب‌ها جهت همگام‌سازی یادداشت‌ها، مخاطبین و … استفاده کنید.

جهت انجام این کار باید در آیفون و یا آیپد خود به اپلیکیشن تنظیمات رفته و سپس به بخش «Passwords & Accounts» وارد شوید.

در اینجا می‌توانید تمامی حساب‌هایی را که به آن‌ها وارد شده‌اید، مشاهده نمایید. حساب موردنظر خود را لمس کرده تا بتوانید جزئیات دقیق‌تر آن را مشاهده کنید.

چگونه در اپلیکیشن Mail آیفون و آیپد حساب ایمیل را حذف کنیم؟

سپس باید کلید تغییر وضعیت اپلیکیشن «Mail» را لمس کرده تا بدین شیوه بتوانید همگام‌سازی ایمیل را متوقف سازید. با انجام این کار متوجه خواهید شد که قسمت مخصوص ورودی‌های سرویس ایمیل موردنظر در اپلیکیشن Mail، ناپدید می‌شود.

جهت حذف سایر سرویس‌های ایمیل در اپلیکیشن Mail، باید مجددا به قسمت «Passwords & Accounts» بازگشته و سپس رویه بالا را برای هرکدام از آن‌ها تکرار کنید.

فرآیند یاد شده جهت حذف حساب ایمیل در اپلیکیشن Mail را می‌توانید برای تمامی حساب‌های شخص ثالث دیگر نیز به‌کار بگیرید. البته اگر قصد حذف حساب ایمیل iCloud را داشته باشید، آنگاه راه‌کار تا حدودی متفاوت خواهد بود.

جهت انجام این کار باید اپلیکیشن تنظیمات را باز کرده و سپس پروفایل اپل خود را که در بالای منو قرار دارد، لمس کنید.

اپلیکیشن Mail آیفون و آیپد

سپس باید گزینه «iCloud» را برگزینید.

حال به سمت پایین حرکت کرده و سپس کلید تغییر وضعیت کنار گزینه «Mail» را لمس کنید.

اکنون حساب ایمیل iCloud شما غیرفعال شده و دیگر در اپلیکیشن Mail آیفون یا آیپد شما نمایش داده نخواهد شد.

جهت مطمئن شدن از این موضوع می‌توانید مجددا اپلیکیشن Mail را باز کنید. می‌بینید که این بار به جای مشاهده ورودی ایمیل مرسوم، صفحه خوشامدگویی در مقابل شما ظاهر شده و از شما می‌خواهد که به یکی از حساب‌های ایمیل خود وارد شوید.

اپلیکیشن Mail آیفون و آیپد

اگر بنا به دلایلی قصد استفاده از اپلیکیشن Mail را ندارید، آنگاه اپلیکیشن Gmail می‌تواند گزینه‌ای مناسب باشد. همچنین اگر خواستار اپلیکیشنی با قابلیت‌های اضافی و ویژگی‌های بهتر هستید، می‌توانید Spark را امتحان کنید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید