شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

کشور سوئیس بالاترین حقوق ماهانه را پرداخت می‌ کند
شناسه پست: 9910
بازدید: 260

براساس گزارش‌های منتشر شده ظاهرا کشور سوئیس بالاترین حقوق ماهانه را پرداخت می‌کند. طبق این گزارش، حداقل حقوق در شهر ژنو سوئیس، ماهانه ۳۸۰۰ یورو تعیین شده است. در ادامه جزییات بیشتر را در این زمینه در اختیارتان قرار خواهیم داد.

بالاترین حقوق جهان

به تازگی در یک همه‌پرسی، حقوق کارگران در سوئیس حداقل ۳۸۰۰ یورو معادل ۴۰۰۰ دلار تصویب شد. در نتیجه این کشور بالاترین حقوق را به مردم پرداخت خواهد کرد. در نهایت کارفرماها از این پس به ازای ۴۱ ساعت کار هفتگی حداقل ۴۰۸۶ فرانک دستمزد را به کارگران پرداخت خواهند کرد.

سوئیس

این در حالی است که در آمریکا و کانادا حداقل حقوق به طور متوسط کمتر از ۲۰۰۰ دلار در ماه است. از سوی دیگر اگر حقوق یک کارگر را در بهترین حالت سه یا چهار میلیون تومان در نظر بگیریم، این حقوق به دلار ۱۰۰ تا ۱۵۰ دلار است.

ژنو سوئیس ؛ یکی از گران ترین شهرهای جهان

این افزایش حقوق و بالا بودن درآمد در سوئیس برای کارکنان ساده و کارگران در زمینه‌های مختلف یک اتفاق خوب بوده و باعث افزایش حقوق زنان نیز در این کشور خواهد شد. این تصمیمات جدید مربوط به دستمزد در ژنو سوئیس، در این رکود اقتصادی دوران شیوع ویروس کرونا می‌تواند تاثیر خوبی بر زندگی مردم داشته باشد.

البته شایان ذکر است که شهر ژنو سوئیس یکی از گران‌ترین شهرهای جهان بوده و هزینه زندگی در این شهر بالا است در نتیجه دستمزد مردم برای رفاه بیشتر افزایش یافته و به بالاترین رقم در جهان رسیده است.