شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

کمپانی شیائومی اعلام کرد گوشی می 11 را بدون شارژر عرضه می‌کند
شناسه پست: 11198
بازدید: 197

براساس اعلام رسمی کمپانی شیائومی پرچمدار جدید این شرکت یعنی سری می 11 در 28 دسامبر که مصادف با 8 دی ماه است، رونمایی خواهد شد.

حذف شارژر می 11 و حفاظت از محیط زیست

یکی از افشاگران مشهور حوزه تکنولوژی عکسی را از جعبه این دستگاه منتشر کرد و اعلام کرد که این پرچمداران بدون شارژر راهی بازار خواهند شد. یک روز بعد از افشا این اطلاعات کمپانی شیائومی به صورت رسمی این موضوع را اعلام کرده است. درواقع اکانت رسمی شیائومی در شبکه‌ی اجتماعی Weibo پستی منتشر کرده و خبر حذف شارژر را قطعی دانسته است.

شیائومی نیز مانند اپل دوباره پای محیط زیست را به شعار خود باز کرده و گفته است که به دلیل محافظت از محیط زیست این پرچمداران بدون شارژر عرضه خواهند شد. در ادامه حرف‌هایی که گفته شده کمپانی شیائومی اعلام کرده که احتمالا با استقبال کاربران این موضوع مواجه نخواهد شد اما برای حفاظت از محیط ‌زیست تصمیم گرفته‌اند از هنجار جدید صنعت گوشی‌های هوشمند پیروی کنند.

Xiaomi-Mi-11-2.jpg

اگر به چند ماه گذشته برگردیم زمانی که آیفون 12 رونمایی شد؛ سامسونگ و شیائومی هر دو این تصمیم اپل را مسخره کردند. اما حالا بعد از گذشت مدت کوتاهی می‌خواهند پرچمداران جدید خودشان را بدون شارژر راهی بازار کنند. شیائومی اعلام کرده که در مراسم معرفی می ۱۱ در مورد این تصمیم توضیحاتی را ارائه می‌دهد که به احتمال زیاد در رابطه با تأثیر این کار بر بهبود وضعیت محیط‌ زیست خواهد بود. اما اپل نیز این توصیه‌ها را در رویداد معرفی آیفون 12 منتشر کرد، اما هنوز که هنوز است کاربران از این تصمیم اپل ناراضی هستند.

 

شیائومی می 11

 

نظر شما در رابطه با این اخبار چیست؟ آیا شرکت‌هایی مانند اپل، سامسونگ و شیائومی واقعا به فکر وضعیت محیط زیست هستند؟ یا بیشتر از هر چیزی پای درآمد این شرکت‌ها به میان می‌آید، که کاربران باید به گونه‌ای غرامت اپیدمی کرونا را پرداخت کنند. شما چه نظری دارید؟