شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

بعد از استعفای خانم مهرنوش ، یاسر رضاخواه مدیرعامل جدید رایتل شد
شناسه پست: 2897
بازدید: 60
بعد از استعفای خانم مهرنوش ، یاسر رضاخواه مدیرعامل جدید رایتل شد

بعد از استعفای خانم مینا مهرنوش از مدیرعاملی رایتل ، یاسر رضاخواه با معرفی شستا و تأیید کمیته‌ تأیید صلاحیت رگولاتوری مدیرعامل جدید رایتل شد.

ترکیب هیئت‌ مدیره‌ جدید رایتل به‌ زودی اعلام می شود

یاسر رضاخواه با معرفی شستا و تأیید کمیته‌ی تأیید صلاحیت رگولاتوری، مدیر عامل جدید رایتل شد. بعد از اینکه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی انتصاب مینا مهرنوش به‌عنوان مدیر عامل رایتل ، را فاقد وجاهت دانست ، وی از سِمَت خود استعفا داد و قرار شد ترکیب هیئت‌ مدیره‌ی جدید رایتل به‌ زودی اعلام شود.

الزامات احراز صلاحیت حرفه‌ ای مدیران

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در بیانیه‌ی «الزامات احراز صلاحیت حرفه‌ای مدیران دارندگان پروانه در حوزه‌ی ICT» را اعلام کرده بود رگولاتوری صلاحیت حرفه‌ای اعضای هیئت‌مدیره ، مدیرعامل ، قائم‌مقام و معاونان فنی و حرفه‌ای دارندگان پروانه‌ی ارتباطی و فناوری اطلاعات را باید هنگام انتصاب تأیید کند.

کارنامه‌ی کاری مدیرعامل جدید رایتل

رضاخواه، مدیر عامل جدید رایتل ، پیش‌از‌این مدیرکل فروش سازمانی و مشاور مدیر عامل در امور شرکت‌ها در شرکت ارتباطات سیار ایران بوده است و سابقه‌ی مدیریت در دفتر اریکسون ایران را نیز در کارنامه‌ی کاری دارد و با توجه به سابقه ایشان می توان در آینده شاهد ارتقای کیفیت فعالیت رایتل باشیم.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید