شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

Call Of Duty دیگر حتی روی یک SSD هم جا نمی‌ شود!
شناسه پست: 9935
بازدید: 274

زمانی که سیستم‌ مورد نیاز بازی Call Of Duty: Modern Warfare اعلام شد فضای مورد نیاز برای نصب این بازی ۱۷۵ گیگابایت بود که بسیاری از کاربران و طرفداران به این مسئله واکنش نشان دادند.

حجم این بازی بعد از انتشار آپدیت ماه آگوست این بازی به ۲۰۰ گیگابایت رسید و چندی پیش بود که یکی از کاربران توییتر به نام BattleNonSense در حساب رسمی خود در این شبکه اجتماعی اعلام کرد که این بازی حتی دیگر روی یک حافظه SSD 250GB جا نمی‌شود و نمی‌تواند آپدیت جدید دریافت کند.

این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که تمام بخش‌های تک‌‌نفره (بخش داستانی)، چندنفره، حالت‌های ویژه و بتل رویال بازی Call Of Duty: Modern Warfare به‌صورت هم‌ زمان بر روی یک سیستم نصب شده باشند.

کاربران PlayStation این امکان را دارند که بخش‌هایی را که نیاز ندارند پاک کنند. این قابلیت وقتی که بازی‌های کال آو دیوتی بر روی استیم عرضه می‌شدند نیز در اختیار بازیکنان قرار داشت اما از زمانی که این سری از بازی‌ها بر روی Battle.net عرضه می‌شوند گیمر‌ها نمی‌توانند بخش‌‌هایی که نیاز ندارند را پاک کنند و همین امر باعث می‌شود فضای زیادی از سیستم آن‌ها اشغال شود. حتی در برخی موارد بازی حجیمی مثل Call Of Duty: Modern Warfare اصلا روی سیستم‌ها بعضی گیمرها جا نمی‌شود.