شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 9168
بازدید: 203

بنابر گزارش‌های منتشرشده، تمام محصولات اجراکننده‌ی iOS 13 از iOS 14 نیز پشتیبانی خواهند کرد.

چه دستگاه هایی از iOS14 پشتیبانی خواهند کرد؟

همان‌طورکه هرروز به معرفی رسمی iOS 14 و به‌روزرسانی بزرگ این سیستم‌عامل نزدیک می‌شویم، وب‌سایت خبری اپل، The Verifier، اعلام کرد طبق اطلاعات منابع موثق، تمامی آیفون‌ها و آیپاد تاچ که از iOS 13 پشتیبانی می‌کردند، به‌روزرسانی iOS 14 را نیز دریافت می‌کنند. اگر صحت این خبر در کنفرانس سالانه‌ی WWDC اپل تأیید شود، بدین‌معنا خواهد بود که شرکت اپل هیچ دستگاهی را تا سال آینده از نوبت دریافت به‌روزرسانی خارج نخواهد کرد.

iOS 14 از چه دستگاه‌ هایی پشتیبانی خواهد کرد؟

iOS 14 قطعاً پایان پشتیبانی گوشی های آیفون 6S و آیفون SE می باشد

وب‌سایت خبری The Verifier سابقه‌ی نسبتا درخشانی در انتشار شایعات درباره‌ی اپل دارد و سال گذشته، دقیقا گزارش داد دو گوشی‌ iPhone 5s و iPhone 6 به‌روزرسانی مربوط به iOS 12 را دریافت نخواهند کرد. بنابراین، صحت این ادعا تأیید می‌کند گوشی‌های iPhone 6s و iPhone 6s Plus که در سال ۲۰۱۵ روانه‌ی بازار شدند، برای یک سال دیگر پشتیبانی خواهند شد. البته وریفایر افزوده است iOS 14 قطعا پایان راه پشتیبانی برای گوشی‌های آیفون سری ۶ اس و آیفون اس‌ای ۲۰۱۶ خواهد بود که مجهز به تراشه‌ی A9 هستند.

اپل iOS 14 را بخشی از کنفرانس WWDC معرفی می‌کند. کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل دوم تیر سال جاری به‌علت همه‌گیری ویروس کووید ۱۹، آنلاین برگزار خواهد شد.

هنوز به‌طور قطع نمی‌توان گفت چه ویژگی‌هایی در سیستم‌عامل جدید آی‌او‌اس ارائه خواهد شد؛ اما وب‌سایت خبری 9to5Mac در ابتدای سال به کدهای منتسب به iOS 14 دسترسی پیدا کرد که نشان می‌داد نمای جدیدی از Home Screen و اپلیکیشن جدید برای واقعیت مجازی و ویژگی‌های دیگر را در آن شاهد خواهیم بود.

درکنار نسخه‌ی جدید iOS، به‌رسم همیشه انتظار می‌رود نسخه‌ی جدید macOS، یعنی macOS 10.16 و سیستم‌عامل tvOS 14 برای تلویزیون هوشمند Apple TV و به‌روزرسانی watchOS 7 برای ساعت هوشمند اپل نیز در این رویداد آنلاین رونمایی شوند. همچنین، شایعاتی مبنی‌بر ارائه‌ی به‌روزرسانی برای HomePod نیز به‌گوش می‌رسد. بنابر ادعای منتشرکنندگان خبر، به‌روزرسانی جدید هوم‌پاد ویژگی استریم Spotify را دراختیار کاربران قرار خواهد داد. گزارش‌های دیگر نیز نشان می‌دهد اپل قصد دارد در پاییز امسال HomePod mini را رونمایی کند. پس برای مشخص‌شدن صحت اطلاعات یادشده باید تا زمان رویداد رسمی منتظر ماند.